Informacija

Rašantiems, rengiantiems foto ar video reportažus

Galima siųsti straipsnius apie vykusias parodas, interviu su dailininkais ir kitų sričių kūrėjais, pranešimus spaudai apie kultūros renginius. 

Puslapis skirtas ir visiems spaudos atstovams, žurnalistams, fotografams bei menotyrininkams. Jei asmuo kokybiškai ir sklandžiai rašo, fotografuoja – gali tapti apžvalgininku ar puslapio žurnalistu, foto žurnalistu. Turėti savo skiltį su savo vardu ir pavarde. 

Jei rašote į kitus puslapius, žurnalus, periodinę spaudą – mes galime kelti Jūsų straipsnius su nuoroda į pirminį šaltinį, jei leidinys, TV ar redakcija, kuriai jūs rašote, filmuojate, fotografuojate – tam neprieštarauja. Norime pabrėžti, kad atsiųsdami mums informaciją viešinimui, Jūs patvirtinate, kad susitarimą su pirminio, Jūsų skelbiamos informacijos šaltinio vadovais – jau turite ir galite ją viešinti portale – Mėlynas Šuo. Jūs garantuojate, kad Jūsų atsiųsta skelbti informacija bei jos turinys – patikimas ir nepažeidžia jokių Lietuvos Respublikos įstatymų. Jei taip nėra, už atsiųstą informaciją – asmeniškai atsakingi Jūs patys (medžiagą sudarę ir viešinimui atsiuntę autoriai).

Mėlynas Šuo – nauja platforma įvairių sričių menininkams. Mes nesame redakcija. Neturime galimybės mokėti honorarų. Sklaidą darysime savarankiškai ir padedami visų, kas prisijungs. Esame atviri pasiūlymams.